avatar

Izmaksu samazināšana, izmantojot optimizācijas risinājumus loģistikā

februāris 24th, 2017 by

Izmaksas, izmaksas un vēlreiz izmaksas. Lielās konsultāciju kompānijas (McKinsey, PwC, Roland Berger, The Boston Consulting Group, u.c.) visas kā viena norāda, ka transporta un loģistikas industrijas viens no būtiskākajiem izaicinājumiem nākotnē būs piegādāt arvien labāku servisu par zemāku cenu. Tādēļ šodien blogā mūsu biznesa analītikas vadītājs Leons Mednis pastāstīs par to, kā dažādu optimizācijas risinājumu izmantošana loģistikā var palīdzēt sasniegt šo mērķi.

avatar

Meklējam jaunus kolēģus

februāris 24th, 2017 by

Turpinot palašināties Digital Mind klientu lokam, vēlamies aicināt mūsu kolektīvam uz pilnu slodzi pievienoties divus jaunus kolēģus – biznesa tehnoloģiju risinājumu ieviešanas konsultantu, kā arī projektu/programmu vadītāju.

avatar

Jaunumi OpenText pasaulē | Februāris 2017

februāris 17th, 2017 by

Arī šomēnēs piedāvājam iepazīties ar būtiskākajām aktualitātēm OpenText informācijas pārvaldības programmatūras pasaulē. Šajā reizē par pabeigto uzņēmumu satura vadības divīzijas iegādi no DELL, par to, kāpēc digitālo aktīvu pārvaldīšana (DAM) kļūst arvien nozīmīgāka, kā arī par iespēju pieteikties diviem OpenText tiešsaistes video notikumiem – diskusijai par jauno ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, un webināram par zvanu centru ietekmi uz klientu apmierinātības līmeni un uzņēmuma biznesu.

avatar

ES Vispārīgā datu aizsardzības regula (GDPR) – kam jāgatavojas Latvijas organizācijām?

februāris 15th, 2017 by

2018. gada maija beigās spēkā stāsies jaunā ES Vispārīgā datu aizsardzības regula (GDPR). Vispārinot, regula nosaka personas (gan klienta, gan darbinieka) datu apstrādes mērķus, procesus un tehnoloģiju pielietojumu, un ir saistoša visām organizācijām, kuras apstrādā ES pilsoņu datus. Šī šobrīd ir karsta tēma gan uzņēmumos, gan valsts iestādēs, gan arī medijos. Publiski izskanējuši gan viedokļi par tuvojošos “pasaules galu”, gan to paudējiem pārmesta nepamatota panikas celšana, tādēļ šodien iespējami vienkārši par to, kas ir šī regula un kam jāgatavojas Latvijas organizācijām.

FEATURED VIDEO

video01

RECENT COMMENTS

avatar

Sed lacinia cisto eu tdunt

Aliquam neque metus, ornare eget tincidunt a, hendrerit ultricies nunc. Duis ornare semper eleifend. Suspendisse tellus justo, tristique vel eros ut, lacinia gravida arcu.