avatar

Kā neapmaldīties “ekselī” jeb Finanšu plānošana Digital Mind ikdienā

oktobris 18th, 2016 by

Esot partneru statusā vairākiem no pasaules vadošajiem biznesa tehnoloģiju ražotājiem – IBM, OpenText, Optimal Systems un citiem, mums ir iespēja savā uzņēmumā pirmajiem izmēģināt rīkus un risinājumus, kurus vēlāk piedāvājam saviem klientiem. Šāda pieeja ļauj mūsu ekspertiem gūt praktisku, lokālu pieredzi ar pašām jaunākajām tehnoloģijām, vienlaikus sakārtojot un optimizējot Digital Mind iekšējos biznesa procesus. Izmantoto risinājumu ir gana daudz, lai tos visus nebūtu iespējams aprakstīt vienā bloga ierakstā, tādēļ šodien pastāstīsim par to, kā gadu gaitā ir evolucionējusi mūsu uzņēmuma finanšu resursu plānošana un pārraudzība.

avatar

Trīs atziņas par digitālo transformāciju

oktobris 4th, 2016 by

2016.gada 17.jūnijā, Digital Mind vadītājs Rinalds Sluckis sniedza vieslekciju par organizāciju digitālās transformācijas tēmu Banku Augstskolas / Swiss Business School maģistra programmas “Starptautiskās finanses un banku darbība” studentiem. Šajā bloga ierakstā ir apkopotas viņa lekcijas trīs galvenās atziņas.

avatar

[VIDEO] Rinalda Slucka prezentācija “Biznesa analītikas risinājumi finanšu vadītājiem”

jūlijs 28th, 2016 by

Atklāts stāsts par to, kā risinājumu, kurus pārdodam saviem klientiem, izmantošana izmainīja mūsu pašu biznesu un finanšu plānošanu.

avatar

[VIDEO] Webināra “Biznesa analītika ikvienam uzņēmumam” ieraksts

jūlijs 28th, 2016 by

Šajā tiešsaistes seminārā IBM un Digital Mind eksperti iepazīstina ar inovatīvo IBM Watson Analytics biznesa analītikas un datu vizualizācijas platformu.

FEATURED VIDEO

video01

RECENT COMMENTS

avatar

Sed lacinia cisto eu tdunt

Aliquam neque metus, ornare eget tincidunt a, hendrerit ultricies nunc. Duis ornare semper eleifend. Suspendisse tellus justo, tristique vel eros ut, lacinia gravida arcu.