avatar

Mārketinga personalizācija un automatizācija – mūsdienīga uzņēmuma ikdienišķa nepieciešamība

marts 2nd, 2017 by

Mārketings ir aktivitāte, kuru tādā vai savādākā veidā īsteno ikviens uzņēmums. Mārketinga nozari nepārtraukti bombardē jaunas “must have” tehnoloģijas, no kurām daudzas jau drīz kaunīgi atrod savu vietu vēstures mēslainē. Taču mārketingā ienāk arī patiesas inovācijas un risinājumi, kuru atdeve ir praktiski izmērāma. Par saviem novērojumiem šajā virzienā šodien stāsta Digital Mind vadītājs Rinalds Sluckis.

avatar

Prakses iespēja studentiem, kurus interesē dati

februāris 28th, 2017 by

Ja Tu studē, interesējies par datu analīzi un mākslīgo intelektu, iespējams, nākotnē pat vēlies kļūt par analītiķi vai datu zinātnieku, bet šobrīd vienkārši meklē interesantu prakses iespēju, tad šī ir ziņa tieši Tev. Digital Mind, tuvojoties kārtējām pašvaldību vēlēšanām, īstenos datu analītikas projektu, kura ietvaros, izmantojot IBM Watson platformu, pētīsim politisko aģitāciju un komunikāciju web un sociālo mediju vidē. Šajā projektā ir brīva analītiķa prakses vieta!

avatar

Izmaksu samazināšana, izmantojot optimizācijas risinājumus loģistikā

februāris 24th, 2017 by

Izmaksas, izmaksas un vēlreiz izmaksas. Lielās konsultāciju kompānijas (McKinsey, PwC, Roland Berger, The Boston Consulting Group, u.c.) visas kā viena norāda, ka transporta un loģistikas industrijas viens no būtiskākajiem izaicinājumiem nākotnē būs piegādāt arvien labāku servisu par zemāku cenu. Tādēļ šodien blogā mūsu biznesa analītikas vadītājs Leons Mednis pastāstīs par to, kā dažādu optimizācijas risinājumu izmantošana loģistikā var palīdzēt sasniegt šo mērķi.

avatar

Meklējam jaunus kolēģus

februāris 24th, 2017 by

Turpinot palašināties Digital Mind klientu lokam, vēlamies aicināt mūsu kolektīvam uz pilnu slodzi pievienoties divus jaunus kolēģus – biznesa tehnoloģiju risinājumu ieviešanas konsultantu, kā arī projektu/programmu vadītāju.

FEATURED VIDEO

video01

RECENT COMMENTS

avatar

Sed lacinia cisto eu tdunt

Aliquam neque metus, ornare eget tincidunt a, hendrerit ultricies nunc. Duis ornare semper eleifend. Suspendisse tellus justo, tristique vel eros ut, lacinia gravida arcu.