avatar

Biznesa tehnoloģiju attīstības tendences 2017. gadā

janvāris 16th, 2017 by

Jau pierasts, ka katra gada sākumā pasaules lielie tehnoloģiju ražotāji, bet vēl jo vairāk analītiķi un konsultanti, prognozē tuvākā gada tehnoloģiju attīstības tendences un sagaidāmos notikumus. Savu skatījumu uz šī gada aktuālajām tēmām piedāvā arī biznesa tehnoloģiju nozares eksperts, Digital Mind valdes priekšsēdētājs Rinalds Sluckis.

avatar

Jaunumi OpenText pasaulē | Janvāris 2017

janvāris 10th, 2017 by

Ik mēnesi mēs piedāvājam iepazīties ar jaunākajām aktualitātēm mūsu partnera OpenText informācijas pārvaldības programmatūras pasaulē. Šajā reizē par to, kas īsti ir Extended ECM, kādas vēsmas informācijas pārvaldībā saskata OpenText CEO, un kāpēc Jūsu uzņēmuma pārstāvjiem būtu vērtīgi pievienoties Digital Mind ekspertiem “OpenText Innovation Tour” apmeklēšanā.

avatar

Aicinām kopā ar Digital Mind apmeklēt konferenci “OpenText Innovation Tour 2017” Londonā

decembris 19th, 2016 by

Ik gadu pasaules vadošais uzņēmumu informācijas pārvaldības tehnoloģiju ražotājs OpenText 8 pasaules metropolēs rīko konferenču un izstāžu ciklu “Innovation Tour”. Uz šī cikla Londonas pasākumu ikgadēji dodas arī Digital Mind pārstāvji, līdzi aicinot savus klientus – OpenText tehnoloģiju esošos vai potenciālos lietototājus, lai kopīgi gūtu jaunas zināšanas, kontaktus un iedvesmu turpmākai attīstībai.

avatar

Kā neapmaldīties “ekselī” jeb Finanšu plānošana Digital Mind ikdienā

oktobris 18th, 2016 by

Esot partneru statusā vairākiem no pasaules vadošajiem biznesa tehnoloģiju ražotājiem – IBM, OpenText, Optimal Systems un citiem, mums ir iespēja savā uzņēmumā pirmajiem izmēģināt rīkus un risinājumus, kurus vēlāk piedāvājam saviem klientiem. Šāda pieeja ļauj mūsu ekspertiem gūt praktisku, lokālu pieredzi ar pašām jaunākajām tehnoloģijām, vienlaikus sakārtojot un optimizējot Digital Mind iekšējos biznesa procesus. Izmantoto risinājumu ir gana daudz, lai tos visus nebūtu iespējams aprakstīt vienā bloga ierakstā, tādēļ šodien pastāstīsim par to, kā gadu gaitā ir evolucionējusi mūsu uzņēmuma finanšu resursu plānošana un pārraudzība.

FEATURED VIDEO

video01

RECENT COMMENTS

avatar

Sed lacinia cisto eu tdunt

Aliquam neque metus, ornare eget tincidunt a, hendrerit ultricies nunc. Duis ornare semper eleifend. Suspendisse tellus justo, tristique vel eros ut, lacinia gravida arcu.