avatar

[VIDEO] Rinalda Slucka prezentācija “Biznesa analītikas risinājumi finanšu vadītājiem”

jūlijs 28th, 2016 by

Atklāts stāsts par to, kā risinājumu, kurus pārdodam saviem klientiem, izmantošana izmainīja mūsu pašu biznesu un finanšu plānošanu.

avatar

[VIDEO] Webināra “Biznesa analītika ikvienam uzņēmumam” ieraksts

jūlijs 28th, 2016 by

Šajā tiešsaistes seminārā IBM un Digital Mind eksperti iepazīstina ar inovatīvo IBM Watson Analytics biznesa analītikas un datu vizualizācijas platformu.

avatar

2. jūnijā tiešsaistes seminārs “Biznesa attīstība ikvienam uzņēmumam”

maijs 27th, 2016 by

Digital Mind, kopā ar mūsu partneriem IBM Latvija, vēlas aicināt Jūs veltīt stundu sava laika, lai 2. jūnijā, no 14.00 līdz 15.00 noskatītos tiešsaistes semināru “Biznesa attīstība ikvienam uzņēmumam”. Šajā seminārā iepazīstināsim ar inovatīvo, pieejamo un ērti izmantojamo IBM Watson Analytics biznesa analītikas un datu vizualizācijas platformu, kura dažu minūšu laikā ļauj pieņemt ātrākus un efektīvākus biznesa lēmumus, prognozēt ticamākos nākotnes notikumu scenārijus, kā arī atainot analīzes rezultātus pievilcīgās infografikās.

avatar

Satiec Digital Mind “IBM BusinessConnect Riga 2016” konferencē

maijs 16th, 2016 by

19. maijā viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā norisināsies viens no lielākajiem biznesa notikumiem Latvijā šajā pavasarī – konference “IBM BusinessConnect Riga 2016”. Tajā vairāk nekā 200 biznesa līderu no Latvijas pulcēsies, lai piedalītos aktīvās biznesa attīstības, mārketinga, finanšu, drošības un informāciju tehnoloģiju sesijās, kur nozaru eksperti no Latvijas un dažādām valstīm dalīsies ar savām zināšanām un pieredzi, kas gūta, izmantojot modernākās tehnoloģijas. Ar savu pieredzi gan no skatuves, gan pieredzes apmaiņas zonā un īpašā demo stendā dalīsies arī Digital Mind eksperti.

FEATURED VIDEO

video01

RECENT COMMENTS

avatar

Sed lacinia cisto eu tdunt

Aliquam neque metus, ornare eget tincidunt a, hendrerit ultricies nunc. Duis ornare semper eleifend. Suspendisse tellus justo, tristique vel eros ut, lacinia gravida arcu.