avatar

2. jūnijā tiešsaistes seminārs “Biznesa attīstība ikvienam uzņēmumam”

maijs 27th, 2016 by

Digital Mind, kopā ar mūsu partneriem IBM Latvija, vēlas aicināt Jūs veltīt stundu sava laika, lai 2. jūnijā, no 14.00 līdz 15.00 noskatītos tiešsaistes semināru “Biznesa attīstība ikvienam uzņēmumam”. Šajā seminārā iepazīstināsim ar inovatīvo, pieejamo un ērti izmantojamo IBM Watson Analytics biznesa analītikas un datu vizualizācijas platformu, kura dažu minūšu laikā ļauj pieņemt ātrākus un efektīvākus biznesa lēmumus, prognozēt ticamākos nākotnes notikumu scenārijus, kā arī atainot analīzes rezultātus pievilcīgās infografikās.

avatar

Satiec Digital Mind “IBM BusinessConnect Riga 2016” konferencē

maijs 16th, 2016 by

19. maijā viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā norisināsies viens no lielākajiem biznesa notikumiem Latvijā šajā pavasarī – konference “IBM BusinessConnect Riga 2016”. Tajā vairāk nekā 200 biznesa līderu no Latvijas pulcēsies, lai piedalītos aktīvās biznesa attīstības, mārketinga, finanšu, drošības un informāciju tehnoloģiju sesijās, kur nozaru eksperti no Latvijas un dažādām valstīm dalīsies ar savām zināšanām un pieredzi, kas gūta, izmantojot modernākās tehnoloģijas. Ar savu pieredzi gan no skatuves, gan pieredzes apmaiņas zonā un īpašā demo stendā dalīsies arī Digital Mind eksperti.

avatar

OpenText Suite 16 – prioritāte lietotāja ērtībām

maijs 2nd, 2016 by

OpenText kā pasaules vadošais uzņēmumu informācijas pārvaldības programmatūras ražotājs apzinās, ka šodien ar digitālo informāciju strādā ne tikai ilgstoši apmācīti profesionāļi, bet gan lielākā daļa uzņēmuma darbinieku ar atšķirīgu IT prasmju līmeni un izpratni. Tieši tādēļ jaunajā OpenText Suite 16 programmatūras komplekta versijā uzsvars likts uz visu sastāvdaļu pilnīgu integrāciju, kā arī būtiskiem lietotāja interfeisa (UI) un lietotāja pieredzes (UX) uzlabojumiem, kuri platformu padara lietotājiem vieglāk uztveramu un izmantojamu.

avatar

Digital Mind piedalās OpenText Innovation Tour konferencēs Londonā un Minhenē

marts 30th, 2016 by

Digital Mind oficiālā atbalstītāja statusā pārstāvēs Latviju pasaules vadošā uzņēmumu informācijas pārvaldības risinājumu ražotāja OpenText rīkotajā biznesa tehnoloģiju konferenču cikla “OpenText Innovation Tour 2015” Londonas (19. – 20. martā) un Minhenes (24. – 25. martā) pasākumos. Konferencēs piedalīsimies ar mūsu izstrādātā produkta SeeCM stendu. SeeCM ir mobilā aplikācija, kuras ērti, ātri un droši ļauj pilnvērtīgi […]

FEATURED VIDEO

video01

RECENT COMMENTS

avatar

Sed lacinia cisto eu tdunt

Aliquam neque metus, ornare eget tincidunt a, hendrerit ultricies nunc. Duis ornare semper eleifend. Suspendisse tellus justo, tristique vel eros ut, lacinia gravida arcu.