avatar

Atskaite un analītika – kāda atšķirība?

jūnijs 1st, 2017 by

Runājot par nozīmīgām lietām, ir būtiski, lai visas sarunā iesaistītās puses būtu vienisprātis par sarunā izmantoto terminu nozīmi. Savādāk var gadīties, ka vienošanās ir šķietami panākta, bet praksē katra puse sagaida citus rezultātus. Tāpēc šodienas blogā mūsu biznesa analītikas vadītājs Leons Mednis par to, ko īsti nozīmē šobrīd pasaules un Latvijā tik plaši izmantotais vārds – analītika.

avatar

Jaunas prakses iespējas Digital Mind

maijs 26th, 2017 by

Ja Tu studē un šajā vasarā vēlies ne tikai atpūsties, bet arī apgūt noderīgas praktiskas iemaņas, strādājot pie interesantiem projektiem, tad ļoti iespējams, ka šī ir iespēja tieši Tev! Biznesa tehnoloģiju konsultāciju uzņēmums Digital Mind piedāvā prakses iespēju topošajam analītiķim un tehniskajam konsultantam.

avatar

Jaunumi OpenText pasaulē | Aprīlis 2017

aprīlis 28th, 2017 by

Kamēr aprīlis jau tuvojas beigām, bet Latvija joprojām vēl tikai gaida pavasari, ir labs laiks, lai iepazītos ar jaunumiem OpenText informācijas pārvaldības programmatūras pasaulē.

avatar

Digital Mind GDPR atbilstības risinājums [video]

aprīlis 27th, 2017 by

Kā loģisku turpinājumu konferencei un diskusijai par GDPR jeb jauno ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu un tās ietekmi uz Latvijas uzņēmumiem un organizācijām, piedāvājam savu risinājumu šim sāpīgajam jautājumam. Šodien video formātā detalizēti par to, kā Digital Mind var palīdzēt jums sagaidīt 2018. gada maiju ar mierīgu prātu.

FEATURED VIDEO

video01

RECENT COMMENTS

avatar

Sed lacinia cisto eu tdunt

Aliquam neque metus, ornare eget tincidunt a, hendrerit ultricies nunc. Duis ornare semper eleifend. Suspendisse tellus justo, tristique vel eros ut, lacinia gravida arcu.