Ilgais ceļš līdz reāli lietojamam e-parakstam

Iespēja droši elektroniski parakstīt dažāda veida dokumentus jau kādu laiku no zinātniskās fantastikas romānu lappusēm izlauzusies mūsu ikdienā, taču vienmēr ar kādām atrunām. E-paraksts it kā ir pieejams, bet realitātē dažādi ierobežojumi bieži mums neļauj šādu ērtību praktiski izmantot. Šodienas blogā mūsu biznesa attīstības vadītājs Ingemārs Liakovičus raksta par no savas un citu mūsu uzņēmuma darbinieku pieredzes dzimušo jauno Digital Mind risinājumu - "Signing Services".

blog post
Ingemārs Liakovičus

Izmaiņas Digital Mind vadības komandā

No 2018. gada 20. februāra par AS Digital Mind valdes priekšsēdētāju ir kļuvis ilggadējais uzņēmuma valdes loceklis un izpilddirektors Dmitrijs Grišins. Valdes locekļa amatu mūsu uzņēmumos visās trijās Baltijas valstīs turpmāk ieņems uzņēmuma pārdošanas un biznesa attīstības vadītājs Ingemārs Liakovičus.

blog post
Digital Mind

Pārmaiņu vadības process 8 posmos

Turpinot iepriekš iesākto rakstu sēriju par pārmaiņu vadību, tās teoriju un praksi, Edgars Stafeckis ņem talkā biznesa vadības leģendas padomus un pa abiem viņi izskaidro 8 posmus, kuru secīga īstenošana būtiski paaugstinās jūsu iespēju sasniegt pirms pārmaiņu uzsākšanas izvirzītos mērķus.

blog post
Edgars Stafeckis