Dokumentu un satura vadības sistēmas loma mūsdienīgā organizācijā. 2. daļa.

Turpinot tēmu par satura vadības sistēmu lomu uzņēmumā, mūsu konsultants Edgars Stafeckis apskata potenciālos šķēršļus, kuri var apgrūtināt šādas sistēmas ieviešanu jūsu organizācijā.

blog post
Edgars Stafeckis

Dokumentu un satura vadības sistēmas loma mūsdienīgā organizācijā. 1. daļa.

Digital Mind  partneris un konsultants Edgars Stafeckis regulāri uzstājas dažādās konferencēs un semināros, cita starpā arī stāstot par to, kas notiek dokumentu vadības jomā – pasaulē, Baltijā, Latvijā un mūsu uzņēmumā. Šodien viņš apkopojis savu svaigāko uzstāšanos galvenos punktus, lai rosinātu pārdomas un diskusiju arī te – mūsu uzņēmuma blogā.

blog post
Edgars Stafeckis

Ilgais ceļš līdz reāli lietojamam e-parakstam

Iespēja droši elektroniski parakstīt dažāda veida dokumentus jau kādu laiku no zinātniskās fantastikas romānu lappusēm izlauzusies mūsu ikdienā, taču vienmēr ar kādām atrunām. E-paraksts it kā ir pieejams, bet realitātē dažādi ierobežojumi bieži mums neļauj šādu ērtību praktiski izmantot. Šodienas blogā mūsu biznesa attīstības vadītājs Ingemārs Liakovičus raksta par no savas un citu mūsu uzņēmuma darbinieku pieredzes dzimušo jauno Digital Mind risinājumu - "Signing Services".

blog post
Ingemārs Liakovičus