Dokumentu un satura vadības sistēmas loma mūsdienīgā organizācijā. 2. daļa.

Turpinot tēmu par satura vadības sistēmu lomu uzņēmumā, mūsu konsultants Edgars Stafeckis apskata potenciālos šķēršļus, kuri var apgrūtināt šādas sistēmas ieviešanu jūsu organizācijā.

blog post
Edgars Stafeckis

Dokumentu un satura vadības sistēmas loma mūsdienīgā organizācijā. 1. daļa.

Digital Mind  partneris un konsultants Edgars Stafeckis regulāri uzstājas dažādās konferencēs un semināros, cita starpā arī stāstot par to, kas notiek dokumentu vadības jomā – pasaulē, Baltijā, Latvijā un mūsu uzņēmumā. Šodien viņš apkopojis savu svaigāko uzstāšanos galvenos punktus, lai rosinātu pārdomas un diskusiju arī te – mūsu uzņēmuma blogā.

blog post
Edgars Stafeckis

Ilgais ceļš līdz reāli lietojamam e-parakstam

Iespēja droši elektroniski parakstīt dažāda veida dokumentus jau kādu laiku no zinātniskās fantastikas romānu lappusēm izlauzusies mūsu ikdienā, taču vienmēr ar kādām atrunām. E-paraksts it kā ir pieejams, bet realitātē dažādi ierobežojumi bieži mums neļauj šādu ērtību praktiski izmantot. Šodienas blogā mūsu biznesa attīstības vadītājs Ingemārs Liakovičus raksta par no savas un citu mūsu uzņēmuma darbinieku pieredzes dzimušo jauno Digital Mind risinājumu - "Signing Services".

blog post
Ingemārs Liakovičus

Izmaiņas Digital Mind vadības komandā

No 2018. gada 20. februāra par AS Digital Mind valdes priekšsēdētāju ir kļuvis ilggadējais uzņēmuma valdes loceklis un izpilddirektors Dmitrijs Grišins. Valdes locekļa amatu mūsu uzņēmumos visās trijās Baltijas valstīs turpmāk ieņems uzņēmuma pārdošanas un biznesa attīstības vadītājs Ingemārs Liakovičus.

blog post
Digital Mind

Pārmaiņu vadības process 8 posmos

Turpinot iepriekš iesākto rakstu sēriju par pārmaiņu vadību, tās teoriju un praksi, Edgars Stafeckis ņem talkā biznesa vadības leģendas padomus un pa abiem viņi izskaidro 8 posmus, kuru secīga īstenošana būtiski paaugstinās jūsu iespēju sasniegt pirms pārmaiņu uzsākšanas izvirzītos mērķus.

blog post
Edgars Stafeckis

Par digitālo stratēģiju, tehnoloģiju zoodārzu un kompasu

Psihologi jau gan sen ir novērojuši, ka teju ikvienam no mums piemīt tendence pārvērtēt savu unikalitāti. Savā ziņā to pašu varam attiecināt arī uz organizācijām un to īstenotajiem projektiem. Lai arī varētu šķist, ka katrs no tiem ir īpašs un ļoti atšķirīgs, patiesībā lielāko daļu jauno tehnoloģiju ieviešanas projektu vieno kopīgi izaicinājumi. Tādēļ šodien ar savā darbā piefiksētajām likumsakarībām aicinājām dalīties Digital Mind biznesa attīstības vadītāju Ingemāru Liakovičus.

blog post
Ingemārs Liakovičus